dzień języka angielskiego

Dzień Języka Angielskiego przed nami! Zapraszamy do zabawy!

uczniowie 6c gotują

Klasa 6c zrealizowała przedostatnie zadanie w międzynarodowym projekcie eTwinning LEARNING ENGLISH ACROSS EUROPE.

uczniowie rozwiązują karty pracy - frazeologizmy

W ramach innowacji prowadzonej przez p. Magdalenę Piórkowską „Podejmij wyzwanie – język polski” oraz udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Polak ma essę!” uczniowie klas 5c i 5d w wykonali kolejne zadanie zatytułowane „W związku ze związkiem frazeologicznym”.

logo Polish Soccer Skills
Uczeń klasy 6c - Jan Gołojuch - został powołany na zgrupowanie kadry piłkarskiej U13 w Walii przez Polish Soccer Skills!!!!

Nasi uczniowie na deskach teatru MDK

Kolejny raz można było zobaczyć naszych uczniów: Anelię Savchuk, Antoninę Nowak, Michała Maciejewskiego i Polinę Savchuk na scenie teatralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku.

napis - uwaga konkurs

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów klas IV-VIII słupskich szkół podstawowych.

Poniżej znajduje się pełny regulamin konkursu razem z załącznikami (listy lektur oraz zgody do podpisania przez rodziców).