Michał Kozioł z klasy 8 b został powołany do Kadry Polski!!! Uczeń klasy 8 b Michał Kozioł został powołany do szerokiej kadry Polski w koszykówce chłopców rocznika 2007.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I - VIII do wzięcia udziału w IV Międzyszkolnym Konkursie Programowania w Scratchu. Tematyka konkursu skupia się wokół doskonalenia umiejętności matematycznych.

27 września odbyły się uroczyste obchody 81 rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego.

Informujemy, że w ramach realizacji projektów dofinansowanych  z Funduszy Europejskich:

• „Zdalna szkoła” Miasto Słupsk zakupiło 45 laptopy  za sumę 99 900 zł
  • „Zdalna Szkoła+” Miasto Słupsk zakupiło 58 laptopów za sumę 142 680 zł

1 września zerówkowicze i uczniowie słupskiej ósemki powitali rok szkolny 2020/2021.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Rozpoczynamy trudny do przewidzenia nowy rok szkolny. Wiemy, że będzie on nietypowy, ale ufamy, że wspólnie podołamy wyzwaniom, które stawia przed nami wirus SARS CoV-19.