obrazek przedstawia słowniki otrograficzne ułożne na stercie

Na lekcji języka polskiego klasy 4c i 4d uczyły się, jak korzystać ze słowników ortograficznych.

obrazek przedstawia żaglówkę na jeziorze

Ostatni weekend szkolenia z zakresu żeglarza jachtowego w ramach projektu „Rejs po wiedzę – rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską…”.

obrazek przedstawia kotwicę i mewy

Letnia aura minęła, ale nie chęć żeglowania i czerpania wiedzy od szkoleniowców kursu żeglarza jachtowego organizowanego w ramach projektu "Rejs po wiedzę - rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską na terenie Miasta Słupsk, Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica".

obrazek przedstawia żaglówkę na wodzie

Uczestnicy kursu organizowanego w ramach projektu „Rejs po wiedzę – rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli poprzez edukację morską i żeglarską” złapali wiatr w żagle pod czujnym okiem instruktorów ze Szkoły Żeglarskiej ADKONIS.

obrazek przedstawia żaglówkę na wodzie

Kurs żeglarza jachtowego trwa w najlepsze. To już drugi weekend, podczas którego uczestnicy pilnie się uczą. Wkrótce ciąg dalszy relacji.

obrazek przedstawia napis witaj szkoło a wokół znajdują się akcesoria szkolne

Za nami uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.