XXIII MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY ŁEBA 2021

Od 1 do 3 października, uczennice z klasy sportowej 7 i 8 d, wzięły udział w XXIII MIĘDZYNARODOWYM MARATONIE PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY ŁEBA 2021.

OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w Kobylnicy

25 września, uczennice z klasy sportowej 7 i 8 d, wzięły udział w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w Kobylnicy.

Od 17 do 19 września, uczennice z klasy sportowej 7 i 8 d, wzięły udział w XXIV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTKA MEXEMP.

KK

Z satysfakcją i dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły Karolina Koprowska została powołana przez trenera Kadry i zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U – 14.

Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek „Energa Fair Play”

Dziewczęta z klas siatkarskich naszej szkoły, zagrały w barwach klubowych Towarzystwa Piłki Siatkowej Czarni Słupsk.