W ramach obchodów Święta Odzyskania Niepodległości, jak co roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pod hasłem "Polska w oczach dziecka".

Napłynęły 64 prace, a tegorocznymi laureatami zostali:

w kategorii klas I: miejsce I - Marcelina Buśkiewicz, miejsce II - Aleksander Draus, miejsce III - Aleksandra Samsel

w kategorii klas II: miejsce I -Zuzanna Dudzic, miejsce II - Nadia Wiatrak , miejsce III -  Aleksandra Szewczyk,

w kategorii klas III: miejsce I -  Natalia Karwacka, miejsce II - Paweł Szcześniak , miejsce III -  Iwona Lubert.

Na uwagę zasługują także prace wyróżnione autorstwa Poli Tomaszewskiej oraz Kornelii Bengier.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy osiągnięć.

Ze względu na obecną sytuację, o terminie wręczenia nagród poinformujemy laureatów w osobnym zawiadomieniu.

Organizatorzy konkursu:

Beata Kostrzewa i Anna Bajer