W dniu 25.10.2022r. klasa IA wybrała się do Centrum Rakietowego pod Wiatrakami w Bolesławicach na zajęcia sportowe. Dzieci prowadzone przez pana Łukasza i panią Anię uczestniczyły w ogólnorozwojowych grach i zabawach przygotowujących do nauki gry w tenisa ziemnego.

Dzieciom najbardziej podobały się zabawy z balonami, piłkami tenisowymi, no i oczywiście z rakietami. Świetną zabawą okazała się zabawa w królową, w której to dzieci wykazały się ogromnym sprytem i zwinnością w wykradaniu piłeczek śpiącej królewnie, którą była pani Ania. Zadowolone, trochę zmęczone – ale szczęśliwe dzieci wróciły do szkoły. Kto wie? Może ktoś połknął bakcyla gry w tenisa ziemnego i stanie się tak sławnym jak Iga Swiątek?