7C - 01. Rajd rowerowy do Swołowa 16.09.2017

rower16 września 2017r. uczniowie klasy 7C wraz z wych. Jolanta Czarnowską oraz rodzicami i rodzeństwem wybrali się na rajd rowerowy do Swołowa

Celem rajdu było Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. Po zwiedzeniu obiektów muzealnych, udaliśmy się do zagrody Albrechta na wspólne pieczenie kiełbasek nad przygotowanym dla nas ogniskiem. Po bardzo smacznym posiłku zjedzonym w miłej atmosferze udaliśmy się w drogę powrotną do Slupska. Trasa rajdu wyniosła ponad 28 km, a jaka była pogoda i atmosfera zobaczcie na załączonych zdjęciach. Szczególne podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji rajdu!!

notatka i zdjęcia: J.Czarnowska