obrazek przedstawia puchary i dyplomy

W poniedziałek 5 czerwca 2023 r. w Teatrze Nowym w Słupsku odbyło się uroczyste podsumowanie 44 Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

obrazek przedstawia drużynę siatkarek

Z radością informujemy, że 25.04.2023 w Kwidzynie reprezentacja naszej szkoły pod opieką pani Beaty Bąk zdobyła srebrny medal w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt.

XXIII MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY ŁEBA 2021

Od 1 do 3 października, uczennice z klasy sportowej 7 i 8 d, wzięły udział w XXIII MIĘDZYNARODOWYM MARATONIE PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY ŁEBA 2021.

OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w Kobylnicy

25 września, uczennice z klasy sportowej 7 i 8 d, wzięły udział w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w Kobylnicy.

Od 17 do 19 września, uczennice z klasy sportowej 7 i 8 d, wzięły udział w XXIV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTKA MEXEMP.

KK

Z satysfakcją i dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły Karolina Koprowska została powołana przez trenera Kadry i zatwierdzona przez Biuro Projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U – 14.