Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Wychowawstwo

Sala

1 Bajer Anna plastyka, wych. do życia w rodzinie klasa 7 A 408
2 Bałyk-Kropidłowska Justyna      
3 Bąk Beata wychowanie fizyczne    
4 Bąk Robert wychowanie fizyczne    
5 Białogońska-Karaś Iwona język angielski klasa 7 D 308
6 Boczkowska Anna edukacja przedszkolna, język niemiecki klasa 0 A 214
7 Bogdanowicz Danuta nauczyciel bibliotekarz    
8 Bownik Jadwiga edukacja wczesnoszkolna klasa 3 D 315
9 Brzęcka Wioletta język polski urlop
10 Chmara Joanna nauczyciel bibliotekarz urlop
11 Cholawo Magdalena nauczyciel wspomagający    
12 Cholewińska Patrycja wychowawca świetlicy   200
13 Czarnowska Jolanta informatyka   201
14 Domaszk Joanna edukacja wczesnoszkolna klasa 2 A 313
15 Dudkowska-Juzwa Iwona edukacja wczesnoszkolna klasa 2 C 316
16 Dwulit-Czerwonka Irena edukacja wczesnoszkolna klasa 3 A 314
17 Dyjas Marta - dyrektor szkoły pedagog szkolny    
18 Grobelna Jagoda pedagog szkolny   121
19 Grondziewski Dariusz wychowanie fizyczne   pływalnia SOSiR
20 Gwardiak Ksenia język angielski klasa 7 C 301
21 Henke Joanna reedukator    
22 Jaroszewicz-Sycz Alicja edukacja wczesnoszkolna klasa 1 A 221
23 Jedliński Arkadiusz nauczyciel bibliotekarz    
24 Jeświł Adam      
25 Kareh Anna język angielski klasa 4 A 210
26 Kolman Aleksandra religia    
27 Kostrzewa Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 2 B 217
28 Koszela Elżbieta wychowawca świetlicy   107
29 Kowal Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie klasa 6 C 307
30 Kowalewska Joanna język polski urlop
31 Kowalewski Maciej wychowanie fizyczne   pływalnia SOSiR
32 Kozłowska Bożena przyroda, biologia klasa 6 B 303
33 Kozon Alicja język angielski    
34 Krawiec Karolina muzyka   408
35 Królikowska Anna edukacja przedszkolna klasa 0 B 103
36 Krupiarz Grażyna edukacja wczesnoszkolna klasa 1 C 317
37 ks. Kwiatkowski Michał religia    
38 Ledeman Marek wychowanie fizyczne    
39 Lipnicka Ewa matematyka klasa 7 E 310
40 Łyczko Lubomira nauczyciel wspomagający    
41 Machalewska Agnieszka chemia, matematyka klasa 3 A 403
42 Marzec Justyna edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne klasa 6 E 310
43 Matis Alicja pedagog szkolny   121
44 Matysiuk-Dwulit Agnieszka technika, informatyka    
45 Michońska Agnieszka wychowawca świetlicy   110
46 Minda Aleksandra język polski klasa 5 A 308
47 Olszewska Paulina matematyka klasa 4 B 411
48 Ostrowska Mariola edukacja wczesnoszkolna urlop
49 Piórkowska Magdalena język polski klasa 6 D 222
50 Płaczkiewicz Izabela reedukator    
51 Przygoda Maria matematyka klasa 6 B 211
52 Rozwadowska Marta wychowanie fizyczne    
53 Rudnik Janina - zastępca dyrektora szkoły informatyka    
54 Sadowy Katarzyna reedukator   poradnia
55 Sazon Iwona edukacja wczesnoszkolna klasa 2 D 322
56 Skowron Anita język polski    
57 Skrzypiec Przemysław historia, wiedza o społeczeństwie klasa 8 A 209
58 Słapik Przemysław wychowanie fizyczne    
59 Sokołowska Monika wychowawca świetlicy    
60 Somionka Monika edukacja wczesnoszkolna klasa 1 B 213
61 Sowicz Anna nauczyciel bibliotekarz urlop
62 Stefaniec Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 3 C 216
63 Stefaniuk Artur geografia klasa 4 C 410
64 Sykuła Dorota wychowawca świetlicy   107
65 Szczypek Elżbieta nauczyciel wspomagający  
66 Śniegula Anna psycholog    
67 Świąder Danuta religia    
68 Świątek Beata język polski klasa 8 C 407
69 Targańska-Kot Jolanta język niemiecki, doradztwo zawodowe    
70 Tęsna Beata edukacja wczesnoszkolna klasa 3 B 321
71 Trzciałkowska Agnieszka lekkoatletyka    
72 Witek Justyna język polski    
73 Wojtas Anna fizyka
wychowanie fizyczne
klasa 6 F 401
74 Wołczuk Anna język angielski    
75 Wrzołek Joanna logopeda   119
76 Zach Dorota - zastępca dyrektora szkoły język polski klasa 8 B 208
77 Żelazny Rafał nauczyciel wspomagający