Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

6A - 01. Klasowe Mikołajki

mikolaj

5 grudnia klasa 6 a, wraz z wychowawcą p. Anną Bajer świętowała w Klubie Szkolnym nadchodzące Mikołajki. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki, były także prezenty od "tajemniczego" Mikołaja.

Uczniowie przygotowali pyszne i pięknie ozdobione ciasta i pierniczki oraz zimne napoje. Mieli okazję bawić się dywanem interaktywnym, robić zdjęcia w fotobudce, grać w gry planszowe i tańczyć przy oprawie muzycznej przygotowanej przez klasową koleżankę "Disco Alę". Wszyscy bawili się świetnie co może potwierdzić nasza fotorelacja. Życzymy wszystkim udanych Mikołajek! (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: A. Bajer