Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

2C - 01. Klasowe andrzejki

andrzejki27 listopada klasa II c wraz z wychowawczynią M. Łapińską-Wencławską wybrała się do Filii nr 8 Miejskiej Biblioteki w Słupsku na lekcję biblioteczną „Andrzejkowe wróżby dawniej i dziś”. Dzieci obejrzały przygotowaną prezentację, następnie rozmawiały o swoich doświadczeniach związanych z andrzejkami. 

Po burzliwej dyskusji nastąpiły wróżby i zabawa taneczna. Na zakończenie był słodki poczęstunek (przygotowany przez rodziców), w trakcie którego wybraliśmy króla i królową zabawy andrzejkowej. (zdjęcia)

Tekst i zdjęcia:
Małgorzata Łapińska-Wencławska

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013