1B - 01. Warsztaty w Technikum Weterynarii w Słupsku

piesokot18 listopada 2019 r. uczniowie klasy I b pod opieką p. Beaty Kostrzewy uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez uczniów klasy drugiej Technikum Weterynarii w Słupsku. Warsztaty przygotowane pod hasłem "Zwierzaki bawią przedszkolaki" dostarczyły nam wielu wrażeń.

Mogliśmy nie tylko poznać zwierzęta, ich zwyczaje, styl i warunki życia, o których nam tak ciekawie opowiadano, ale także je zobaczyć i im się poprzyglądać. Była to dla nas wspaniała przygoda, za którą bardzo serdecznie dziękujemy naszym Gospodarzom. Pozdrawiamy gorąco. (zdjęcia)

Pierwszaki z 1b