pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2A - 03. Z wizytą w szkolnej izbie pamięci

flaga pppKlasy 2a i 2b wraz z wychowawcami p. Ireną Dwulit-Czerwonką i p. Beatą Tęsną włączyły się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła Pamięta". Dnia 30 listopada uczniowie obu klas drugich odwiedzili znajdującą się w naszej szkole Izbę Pamięci.

Przewodnikiem był pan Przemysław Skrzypiec, który bardzo ciekawie opowiedział dzieciom historię żołnierzy Armii Krajowej. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji o znajdujących się w izbie eksponatach. Najbardziej zainteresowały (szczególnie chłopców) modele samolotów, hełmy, broń i wyposażenie żołnierskie. Na zakończenie uczniowie zadawali wiele pytań, zgłębiając wiedzę historyczną. Wizyta w szkolnej Izbie Pamięci, choć krótka, okazała się bardzo ważna i ciekawa dla uczestników. (foto)

notatka i zdjęcia:
B. Tęsna

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013