pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2D - 04. Wycieczka do lasu

drzewo28 października 2019 roku uczniowie klasy 2d z opiekunami udali się na wycieczkę do lasu. W Nadleśnictwie Leśny Dwór spotkaliśmy się z leśniczym, z którym spacerowaliśmy po lesie.

Rozpoznawaliśmy drzewa iglaste i liściaste, oglądaliśmy szkółkę leśną, piekliśmy kiełbaski i bawiliśmy się na placu zabaw. Wycieczka była bardzo udana, ponieważ poszerzyliśmy swoją wiedzę o lesie. (foto)

notatka i zdjęcia:
J. Bownik