Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

2D - 03. Wizyta w bibliotece

mbp30 września 2019 r. uczniowie klasy 2 D wzięli udział w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku w Filii nr 8. Pani bibliotekarka poinformowała dzieci, że w bibliotece można poszerzać swoją wiedzę poprzez korzystanie z zasobów książkowych, ale również z bezpłatnego internetu. Dzieci wyszukiwały informacji według hasła przedmiotowego.

Szukały książek w katalogu bibliotecznym. Bibliotekarka stwierdziła, że jej praca nie polega tylko na wypożyczaniu książek, ale też pisze projekty ekologiczne, zaprasza gości promujących zdrowy styl życia, prowadzi różnorodne zajęcia dla dzieci. Zachęciła do korzystania z biblioteki i do czytania wartościowych książek. (foto)

notatka i zdjęcia:
Jadwiga Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013