Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

2D - 01. Z wizytą na wystawie grzybów

grzyby127 września 2019 r. klasa II D udała się na wystawę grzybów do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupsku. Idąc ulicami miasta w kamizelkach odblaskowych utrwalaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Przećwiczyliśmy w praktyce znajomość przepisów ruchu drogowego w odniesieniu do pieszych.

Zainteresowanie wystawą grzybów było tak duże, że czas oczekiwania na wejście był niewspółmierny do czasu zwiedzania wystawy. Wartościowe było to, że mogliśmy zobaczyć grzyby jadalne i trujące oraz poznać budowę grzyba. Każdy uczestnik tej wyprawy będzie miał świadomość, że należy zbierać tylko te grzyby, co do których jesteśmy pewni, że są jadalne. (foto)

notatka i zdjęcia
Jadwiga Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013