1D - 05. Wycieczka do Ustki

ustkaUczniowie klasy I D wraz z opiekunami udali się 31 maja 2019 r. na wycieczkę do Ustki. Najpierw zwiedziliśmy Muzeum Chleba znajdujące się na poddaszu piekarni Pana Eugeniusza Brzóski. Obejrzeliśmy film mówiący o szacunku dla chleba i eksponaty związane z wypiekiem pieczywa.

Następnie w ogródku meteorologicznym zobaczyliśmy przyrządy: klatkę meteorologiczną z termometrami, deszczomierze i wiatromierz. Weszliśmy też na wieżę latarni morskiej skąd podziwialiśmy morze i panoramę Ustki. W czasie spaceru po plaży podziwialiśmy piękno krajobrazu nadmorskiego. Wycieczka była udana i pełna pozytywnych emocji, których nie zapomnimy. (zdjęcia)

notatka: J.Bownik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013