linia kredki

bal 0 3

"Zemsta" w Nowym Teatrze w Słupsku

maski7 listopada 2017r. uczniowie klas szóstych i siódmych oglądali w Nowym Teatrze w Słupsku, najchętniej grywaną komedię hrabiego Aleksandra Fredry - „Zemsta”. Utwór ten od pokoleń jest także żelazną pozycją w kanonie lektur polskiej szkoły.

Nie bez powodu to utwór znakomicie napisany, odwołujący się do sarmackiej przeszłości, wciąż jeszcze żywej w obyczajowości współczesnych Polaków. Koordynatorem udziału uczniów w spektaklu była p. Wioletta Brzęcka.

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013