Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

"Zemsta" w Nowym Teatrze w Słupsku

maski7 listopada 2017r. uczniowie klas szóstych i siódmych oglądali w Nowym Teatrze w Słupsku, najchętniej grywaną komedię hrabiego Aleksandra Fredry - „Zemsta”. Utwór ten od pokoleń jest także żelazną pozycją w kanonie lektur polskiej szkoły.

Nie bez powodu to utwór znakomicie napisany, odwołujący się do sarmackiej przeszłości, wciąż jeszcze żywej w obyczajowości współczesnych Polaków. Koordynatorem udziału uczniów w spektaklu była p. Wioletta Brzęcka.

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013