Wolontariusze z naszej szkoły na Gali Wolontariatu

usmiechW środę 5 grudnia 2017 nasi wolontariusze: z 7B - Kinga Rongiers i Natalia Broś oraz z klasy 7A Wiktoria Tarczewska, Vanessa Barteczka, Olivia Jackiewicz i Kuba Kuligowski wraz z opiekunem Klubu Wolontariusza Dorotą Sykułą wzięli udział w Gali Wolontariatu.

Tegoroczna gala odbyła się w Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" w Słupsku przy ul. Jana Pawła II. W Gali uczestniczyło ok. 400 osób. Po części oficjalnej odbył się koncert Zespołu WhitePin wspólnie ze Słupską Sinfoniettą, pod batutą Maćka Banachowskiego oraz bankiet. (zdjęcia)

notatka i fot: D Sykuła
 

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013