Dyskoteka andrzejkowa SU

andrzejki29 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa w naszej szkole. W tym roku hasłem przewodnim były lata 80-90. Uczniowie klas 4-8 bawili się na holu naszej szkoły. Podczas imprezy Samorząd Uczniowski wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku prowadzili sprzedaż ciast i lemoniady, które przygotowały klasy 4 i 5, a za które zebraliśmy łącznie 1466,60 zł.

Zebrane pieniążki przeznaczone będą m.in. na organizację Wigilii szkolnej. Dziękujemy wszystkim rodzicom za upieczenie ciast i przygotowanie lemoniady a uczniom klasy 8c i 5a za aktywną sprzedaż. (zdjęcia)

notatka: J.Rudnik
zdjecia: M.Wrona