Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny

pt. "Kolory wiosny" został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy od Was blisko 90 prac konkursowych. Z zaciekawieniem oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelanych na papier.Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć! Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych- pierwsza kategoria klasy 0-1 i druga klasy 2-3. Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

 

kategoria 0-1

I miejsce: Klaudia Kiziukiewicz SP w Kobylnicy

II miejsce Oliwia Grzybowska SP w Kwakowie

III miejsce Cezary Bartnik SP 6 w Słupsku

 

kategoria 2-3

I miejsce Yuliia Lauta SP 9 w Słupsku

 II miejsce Jan Jaroszewski SP 8 w Słupsku

III miejsce Anna Janczylik SP w Kobylnicy

 

Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów od 16.05.2022r.

                                                               GRATULUJEMY!