oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

linia kredki

KOMUNIKAT!!! Przedszkola prowadzone przez Miasto Słupsk
nie zostaną otwarte do 24 maja br.
(więcej informacji)

Rozgrywki siatkówki dziewcząt

719 lutego 2015r. w naszej szkole odbył się półfinał Wojewódzkich Igrzysk w minisiatkówce dziewcząt.  Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie mecze po 2:0 i uzyskując tym samym awans do dalszych rozgrywek o mistrzostwo województwa pomorskiego.

W zawodach startowali mistrzowie powiatów: słupski grodzki - SP nr 8 Słupsk, słupski ziemski - SP nr 2 Ustka,bytowski - SP nr 1 Miastko, człuchowski - SP Koczała.

FINAŁ WOJEWÓDZKI XLIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT odbył się 26 lutego 2015 r. w Szkole Podstawowej w Stężycy Szlacheckiej.
Nasze reprezentantki ostatecznie wywalczyły piąte miejsce w województwie pomorskim, przegrywając dwa mecze po 1:2 z Gdańskiem i Kościerzyną i wygrywając z Gdynią 2:0. Skład drużyny siatkarek: Natalia Capar, Anna Drywa, Natalia Macinkiewicz, Julia Michońska, Matylda Molis, Karolina Nawicka, Alicja Sawicka, Sandra Stępień, Aleksandra Wilimowicz, Karolina Cemka, Magdalena Pakuła, Patrycja Wilusz oraz Natalia Banc i Aleksandra Jankowska.

opiekun: Marek Ledeman

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013