5. PKO Bieg Charytatywny za nami!

pko bieg charytatywnyW sobotę 14 września 2019r. trzy drużyny SP 8 na stadionie 650-lecia godnie reprezentowały naszą szkołę w 5. PKO Biegu Charytatywnym., który odbywał się jednocześnie w 12 miastach Polski. W skład naszych sztafet pięcioosobowych wchodzili nauczyciele i rodzice uczniów ósemki. Na 98 drużyn startujących w Słupsku zajęliśmy 47, 48 i 59 miejsce.

Po biegu głównym i rundzie honorowej wszystkich biegaczy odbyły się również biegi dla dzieci, w których SP 8 reprezentowało kilkunastu uczniów naszej szkoły. (foto)