Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

5. PKO Bieg Charytatywny za nami!

pko bieg charytatywnyW sobotę 14 września 2019r. trzy drużyny SP 8 na stadionie 650-lecia godnie reprezentowały naszą szkołę w 5. PKO Biegu Charytatywnym., który odbywał się jednocześnie w 12 miastach Polski. W skład naszych sztafet pięcioosobowych wchodzili nauczyciele i rodzice uczniów ósemki. Na 98 drużyn startujących w Słupsku zajęliśmy 47, 48 i 59 miejsce.

Po biegu głównym i rundzie honorowej wszystkich biegaczy odbyły się również biegi dla dzieci, w których SP 8 reprezentowało kilkunastu uczniów naszej szkoły. (foto)