Wyniki Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej

flaga ppp24 stycznia 2018 r. odbył się Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej, naszym patronie. W konkursie przygotowanym i przeprowadzonym przez p. Przemysława Skrzypca i p. Annę Sowicz, wzięło udział 27 uczniów z klas siódmych, występujących w dwuosobowych zespołach.

Największą wiedzą o żołnierzach AK i podejmowanych przez nich działaniach podczas II wojny światowej wykazali się Szymon Wójcik i Dominik Zieliński z klasy 7 d (którzy zdobyli 40, czyli komplet punktów!), drugie miejsce zajęły Marcelina Kostecka i Julia Leszkiewicz z klasy 7 c (34 pkt.), zaś trzecie Vanessa Barteczka i Olivia Jackiewicz z klasy 7 a (31,5 pkt.).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkich uczestnikom.

notatka: P.Skrzypiec

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013