pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyróżnienie dla Natalii z III a

plastykaZ przyjemnością informujemy, że I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Chotomska dzieciom zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 48 w Gdańsku został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 730 ciekawych prac uczniów z klas I - III.

Jury, po długich obradach, udało się wyłonić laureatów i przyznać sześć nagród oraz sześć wyróżnień. Jedno z sześciu wyróżnień przyznano uczennicy naszej szkoły, Natalii Capar, z klasy IIIa. GRATULUJEMY!!!

notatka: A. Sycz