oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

linia kredki

KOMUNIKAT!!! Przedszkola prowadzone przez Miasto Słupsk
nie zostaną otwarte do 24 maja br.
(więcej informacji)

Wyróżnienie dla Natalii z III a

plastykaZ przyjemnością informujemy, że I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Chotomska dzieciom zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 48 w Gdańsku został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 730 ciekawych prac uczniów z klas I - III.

Jury, po długich obradach, udało się wyłonić laureatów i przyznać sześć nagród oraz sześć wyróżnień. Jedno z sześciu wyróżnień przyznano uczennicy naszej szkoły, Natalii Capar, z klasy IIIa. GRATULUJEMY!!!

notatka: A. Sycz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013