pierwszaki

Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej

polskawalczaca6 lutego 2020 r. odbył się Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej, naszym patronie. W konkursie przygotowanym i przeprowadzonym przez p. Przemysława Skrzypca i p. Małgorzatę Kowal, wzięło udział 19 uczniów z klas ósmych, występujących w dwuosobowych zespołach.

Największą wiedzą o żołnierzach AK i podejmowanych przez nich działaniach podczas II wojny światowej wykazali się Julia Czerwonka i Anna Szreter z klasy 8 a, drugie miejsce zajęły Karolina Rogińska i Ada Suryś z klasy 8 d, zaś trzecie Aleksandra Marglarczyk i Dawid Pułtużycki z klasy 8 d. (zdjęcia)
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkich uczestnikom.

Przemysław Skrzypiec, Małgorzata Kowal