Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Konkurs na grafikę komputerową „Magia świąt”

bozenarodzenieW grudniu odbył się w szkolny konkurs na grafikę komputerowąMagia świąt”. Był on skierowany do uczniów z klas I-III. Jego celem było: popularyzacja grafiki komputerowej, pokazywanie współczesnej techniki komputerowej w tworzeniu grafiki oraz podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Choinki, Mikołaje, prezenty, stroiki, bałwanki – takie elementy znalazły się na pracach uczniów. Powstały urocze kartki. Prace oceniały panie: Grażyna Krupiarz i Mariola Ostrowska. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Maja Gołębiewska (kl.3c)
II miejsce – Aleksandra Szewczyk (kl.1b) oraz Hanna Sorbian (kl.3b)
III miejsce – Zofia Jakubczyk (kl.3b) oraz Norbert Rogalski (kl.1d)

Wyróżnienia przyznano Kornelii Bengier (kl.2c), Pawłowi Szcześniakowi (kl.2c), Aleksandrowi Karkockiemu (kl.3b) oraz Nataszy Puczek (kl.3c).

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

notatka i zdjęcia: