Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Sukces "Słoneczek" na XIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd

bozenarodzenie213 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku odbył się XIII Wojewódzki Konkurs Kolęd „Śpiewajmy kolędy. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci staropolskiej tradycji śpiewania kolęd oraz rozwijanie uzdolnień muzycznych dzieci i wrażliwości na piękno muzyki. Naszą szkołę w kategorii klas I – IV reprezentował zespół „SŁONECZKA” pod opieką pani Iwony Sazon.

Zespół w składzie: Małgosia Morzycka (kl. IIb), Marta Tomaszewska (kl. IId), Iwonka Lubert (kl. IIc), Paulinka Kościelniak (kl. Ia), Hania Cyman (kl. I a) i Laura Uzar (kl. Id) zaprezentował kolędę - pastorałkę pt.”Aniołowie nad polami”. Dziewczynki za piękną prezentację zdobyły zaszczytne II miejsce. GRATULUJEMY! (zdjęcia wkrótce)

notatka i zdjęcia:
Iwona sazon