Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

VI Pomorski Konkurs Piosenki Żołnierski i Patriotycznej.

flaga polski21 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku odbył się VI Pomorski Konkurs Piosenki Żołnierski i Patriotycznej. W konkursie wzięło udział 70 uczniów z pomorskich szkół i placówek oświatowych z: Ustki, Słupska, Kobylnicy, Czarnego, Sławna, Wicka, Kobylnicy, Głobina, Wrześcia, Wytowna i Bierkowa.

Naszą szkołę w kategorii klas III-V reprezentował zespół „SŁONECZKA” pod opieką pani Iwony Sazon w składzie: Magdalena Cur i Julia Waligórska z kl.IIIa, Lena Bubula z kl.IVa, Zuzanna Mrozicka i Wiktoria Kurzawa z kl. Ve oraz Julia Banasik z kl. Vf. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt.”Ułani, ułani” i zajęły zaszczytne II miejsce. Gratulujemy! (zdjęcia na SP9)

notatka: Iwona Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013