Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Sukces zespołu SŁONECZKA w XXX Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Domino” w Koszalinie

bozenarodzenie11 grudnia 2019r. w Koszalinie odbył się finał XXX Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Domino. Organizatorami byli: Wydział Duszpasterski Kurii Biskupiej w Koszalinie, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” – Oddział Okręgowy w Koszalinie oraz Urząd Miasta Koszalin i Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Celem festiwalu było popularyzacja utworów o charakterze i tematyce religijnej, konfrontacja dorobku artystycznego solistów zespołów, promowanie twórczości sakralnej regionu oraz integracja amatorskiego środowiska muzycznego.

Naszą szkołę miał zaszczyt reprezentować jedyny zespół dziecięcy ze Słupska - nasze „SŁONECZKA” w składzie: Hania Cyman, Oliwia Pitura, Paulina Kościelniak z kl. Ia, Laura Uzar z kl. Id, Marta Tomaszewska z kl. IId, Natalia Karwacka, Kornelia Bengier z kl. IIc, Judyta Podlasek z kl. IIa oraz Julia Waligórska i Magda Cur z kl. IIIa. .
Dzieci zaprezentowały pieśń pt. „Czy wy wiecie”. Śpiewały i grały na dzwonkach chromatycznych i tym samym wywołały radość na twarzach widzów i jurorów. „SŁONECZKA” zajęły zaszczytne I miejsce! Pogratulował dziewczynkom sam Biskup Edward Dajczak. (zdjęcia )

GRATULUJEMY!

opiekun zespołu: