Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

XV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Na anielską nutę”

anio16 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Słupsku odbył się XV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej „Na anielską nutę”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości na piękno muzyki oraz propagowanie treści religijnych w piosence. Naszą szkołę reprezentował zespół „SŁONECZKA” pod opieką pani Iwony Sazon w składzie:

Hania Cyman, Oliwia Pitura, Paulina Kościelniak z kl. Ia, Laura Uzar z kl. Id, Marta Tomaszewska z kl. IId, Natalia Karwacka, Kornelia Bengier z kl. IIc, Judyta Podlasek z kl. IIa oraz Julia Waligórska i Magda Cur z kl. IIIa. Dziewczynki zaprezentowały pieśni pt. „Alleluja” oraz „Czy wy wiecie” i wyśpiewały III miejsce, a tym samym zakwalifikowały się do samego finału XXX Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Domino” do Koszalina. GRATULUJEMY tak wysokiej noty! (zdjęcia)

 Iwona Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013