Wyniki konkursu „#przecinek2019 – Polskie arcydzieła”

uczenW listopadzie uczniowie klas 5D, 5E, 6A i 6E pod opieką p. Magdaleny Piórkowskiej wzięli udział w internetowym konkursie z użyciem smartfonów „#przecinek2019 – Polskie arcydzieła”. W konkursie wszyscy uczniowi działali jako drużyna. Poziom zadań był tak wysoki, że żadna ze szkół w Polsce nie zdobyła wymaganej liczby punktów ustalonej na przyznanie I, II i III miejsca, dlatego organizatorzy postanowili przyznać tylko wyróżnienia. Nasza szkoła znalazła się na 3 miejscu wśród trzech szkół wyróżnionych.

Biorąc pod uwagę, iż zadania przeznaczone były do poziomu wiedzy z klasy 8, uczniowie klas 5 i 6 odnieśli ogromny sukces, zważywszy na ich poziom. Serdeczne gratulacje dla uczestników!

notatka: M. Piórkowska