Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

VII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w klasach 0 - III

flaga polski8 listopada odbył się VII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Podzielony był on na dwie części. W pierwszej prezentowały się klasy 0 - III. Festiwal prowadził pan Przemysław Skrzypiec, a wykonawców oceniała komisja w składzie: Anna Sowicz, Karolina Krawiec i Dorota Szczęśniak. Każda klasa prezentowała jeden utwór, którego tytuł wcześniej losowała.

Również kolejność występów była losowa. Przygotowania do festiwalu trwały miesiąc. Wszyscy uczniowie prezentowali się pięknie. Byli żołnierze, ułani, panny w wiankach na głowie, byli uczniowie ubrani na czarno podkreślając powagę wykonywanego utworu. Większość małych artystów miała przypięte kokardy narodowe, które wcześniej robili na zajęciach. Panowała wspaniała atmosfera. Dzieci z uwagą słuchały występów kolegów i koleżanek z innych klas, z przejęciem oczekiwały na swój występ. Każda klasa była świetnie przygotowana. Z przyjemnością słuchało się i oglądało występy naszych uczniów.

Komisja oceniająca występy niewątpliwie będzie miała problem z wyłonieniem laureata, a 12 listopada dowiemy się, kto nim został. Bez względu na wynik jesteśmy bardzo dumni z wszystkich naszych uczniów, z tego, że tak wspaniale się zaprezentowali. Dziękujemy wychowawczyniom, rodzicom, wszystkim, którzy pomogli dzieciom w przygotowaniach. (zdjęcia)

 notatka: G.Krupiarz

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013