Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Uczennice SP8 nagrodzone w ogólnopolskim konkursie plastycznym!

plastykaZ dumą informujemy, że Hanna Iwańska z klasy 7c została laureatką V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Cztery pory roku w oczach dziecka - wszystko, co z jesienią, zimą, wiosną i latem związane - moje wakacyjne wspomnienia", natomiast wyróżnienie otrzymała Anna Paziewska z klasy 7b.

Spośród 1702 nadesłanych prac komisja wybrała i nagrodziła autorów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Uczennice wykonały prace pod opieką pani Anny Bajer nauczycielki plastyki. (protokół)