Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Promujemy talenty uczniów klasy 2D

cup volleyballMiło nam poinformować, że Magdalena Jaśkiewicz – uczennica klasy 2 D z grupą Denver ze Szkoły Tańca TOP TOYS zajęła I miejsce w Mistrzostwach Świata w kategorii Urban Street Small Teams Mini Kids, które odbyły się w Płocku 12 października 2019 r.
Natomiast Jan Jarząbek otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną „Ja za 20 lat” w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim w ramach konkursu ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ. Młodym talentom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia.

 

01 denverzdjęcia: J. Jaśkiewicz

01 ja za 20 lat
zdjęcia: J. Jarząbek

notatka: J. Bownik

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013