Promujemy talenty uczniów klasy 2D

cup volleyballMiło nam poinformować, że Magdalena Jaśkiewicz – uczennica klasy 2 D z grupą Denver ze Szkoły Tańca TOP TOYS zajęła I miejsce w Mistrzostwach Świata w kategorii Urban Street Small Teams Mini Kids, które odbyły się w Płocku 12 października 2019 r.
Natomiast Jan Jarząbek otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną „Ja za 20 lat” w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim w ramach konkursu ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ. Młodym talentom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia.

01 denverzdjęcia: J. Jaśkiewicz

01 ja za 20 lat