oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

linia kredki

KOMUNIKAT!!! Przedszkola prowadzone przez Miasto Słupsk
nie zostaną otwarte do 24 maja br.
(więcej informacji)

Konkurs klas drugich

cup volleyball14 czerwca 2019 r. wszystkie klasy II uczestniczyły w konkursie „Mały Polak ze mnie! Piszę, liczę, ćwiczę bezbłędnie!” Uczniowie podzieleni zostali na pięć zespołów: polonistyczny, matematyczny, sportowy, plastyczny i muzyczny. Wszyscy zmagali się z bardzo trudnymi zadaniami do wykonania, ale zabawa udała się wspaniale.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 2b, drugie – klasa 2c i trzecie – klasa 2a. Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty. Imprezę przygotowały: p.Beata Tęsna, p.Beata Stefaniec, p.Beata Kostrzewa i p.Iza Płaczkiewicz. (zdjęcia)

notatka: I. Płaczkiewicz
zdjęcia: B. Tęsna

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013