Podsumowani Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł za rok szkolny 2017/2018

trzezwyumyslPod koniec września odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Impreza miała miejsce w Pałacu Ślubów Urzędu Miejskiego w Słupsku. Miło nam poinformować, że z naszej szkoły wyróżnienie otrzymali: Magdalena Gazda z klasy 7a oraz Jakub Frelik z klasy 4a.

Laureaci za swoje prace dostali nagrody książkowe oraz bilety na koncert Ewy Farny wręczone przez Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia oraz Wiceprezydent Krystynę Danilecką-Wojewódzką. Koordynatorem kampanii w naszej szkole jest p. D. Sykuła.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dobrej zabawy na koncercie!

trzezwy umysl

notatka i zdjęcie: D.Sykuła