Natalia z 7b nagrodzona w konkursie "Witkacy i ja"

plastykaMamy zaszczyt ogłosić, że uczennica naszej szkoły Natalia Broś z klasy 7b, osiągnęła 3. miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Witkacy i ja" w kategorii fotografia. Natalia jest fotografem amatorem wciąż rozwijającym swoje uzdolnienia.

Pieczę nad pracą Natalii sprawowała pani Ania Bajer. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy. Na konkurs wpłynęło ogółem 643 prac z 46 szkół, placówek kulturalnych i oświatowych z Polski; w tym 403 prace plastyczne i 240 fotografii.

Rozdanie nagród odbyło się 25 kwietnia 2018 r. w Herbaciarni Spichlerza Richtera w Słupsku. Link do wyników tutaj

notatka: A.Bajer

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013