pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Start

Bal karnawałowy

karnawal320 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów z klas 0-3. Ponad setka dzieci bawiła się na szkolnym holu. Organizatorem balu był Samorząd Uczniowski reprezentowany przez Jadwigę Bownik i Iwonę Dudkowską, które przygotowały liczne konkursy.

Sponsorem nagród konkursowych była Firma „Markos” Sp.z o.o z Głobina. Imprezę prowadziła nieodpłatnie pani Barbara Radomska kierująca Szkółką Tańca Dla Dzieci "FRAJDA". Motywem przewodnim była taneczna podróż - „Z muzyką przez świat”. Nagłośnieniem i oświetleniem charytatywnie zajmował się pan Michał Michalak. Rodzice upiekli ciasta, które były sprzedawane na balu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży wypieków będą cegiełką przeznaczoną na modernizację pracowni komputerowej dla klas młodszych. Uczestnicy balu byli pięknie przebrani, bawili się wspaniale. Młodszymi kolegami opiekowali się wolontariusze z klas VIII. Czuwali również nad bezpieczeństwem dzieci. Dwugodzinna zabawa była przerywana konkursami, w których każdy był wygranym. Impreza była bardzo udana. Wszyscy doskonale się bawili, jednak wyróżniono klasę „0 a”, II a i III c za to, że byli najbardziej aktywni. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasi uczniowie mogli przeżyć tak wspaniałe taneczne wydarzenie. (zdjęcia wkrótce)

G. Krupiarz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013