pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Start

Wieczór zaduszkowy już za nami

znicz30 października do klubu szkolnego przybyli wszyscy, którzy potrzebowali chwili na refleksję i wyciszenie. Byli i uczniowie, i nauczyciele, rodzice i dziadkowie, absolwenci i emerytowani pracownicy naszej placówki. Pani dyrektor, Marta Dyjas, powitała zgromadzonych, a później rozpoczęło się widowisko pt. "Pamiętamy".

Młodzi aktorzy z klas 6d, 7a, 7c, 8a i 8d pod opieką p. Beaty Świątek i Wioletty Brzęckiej przedstawili fragment "Dziadów" wg A. Mickiewicza i recytowali nastrojową poezję, poświęconą życiu, szczęściu, trwaniu i przemijaniu. Ich występ bardzo się podobał zgromadzonym gościom. A potem był czas na rozmowy i wspomnienia przy słodkim poczęstunku z filiżanką herbaty. To zaduszkowe spotkanie wprowadziło naszą szkolną społeczność w listopadowy czas przeżywania Wszystkich Świętych ... (zdjęcia fb)

notatka: W. Brzęcka

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013