Wieczór zaduszkowy już za nami

znicz30 października do klubu szkolnego przybyli wszyscy, którzy potrzebowali chwili na refleksję i wyciszenie. Byli i uczniowie, i nauczyciele, rodzice i dziadkowie, absolwenci i emerytowani pracownicy naszej placówki. Pani dyrektor, Marta Dyjas, powitała zgromadzonych, a później rozpoczęło się widowisko pt. "Pamiętamy".

Młodzi aktorzy z klas 6d, 7a, 7c, 8a i 8d pod opieką p. Beaty Świątek i Wioletty Brzęckiej przedstawili fragment "Dziadów" wg A. Mickiewicza i recytowali nastrojową poezję, poświęconą życiu, szczęściu, trwaniu i przemijaniu. Ich występ bardzo się podobał zgromadzonym gościom. A potem był czas na rozmowy i wspomnienia przy słodkim poczęstunku z filiżanką herbaty. To zaduszkowe spotkanie wprowadziło naszą szkolną społeczność w listopadowy czas przeżywania Wszystkich Świętych ... (zdjęcia fb)

notatka: W. Brzęcka