Nauczyciele w oczach naszych uczniów

kwiatyZ okazji Dnia Edukacji Narodowej na holu szkoły zorganizowana została wystawa plakatów z życzeniami, portretów, karykatur i barwnych kolaży przedstawiających pracowników SP8. Prace wykonali uczniowie klas 4-7 pod opieką p.Anny Bajer oraz kl. 2-3 pod opieką p. Beaty Stefaniec i p. Agnieszki Michońskiej.

Uczestnicy koła plastycznego we współpracy z Samorządem Uczniowskim przygotowali także kartki z życzeniami dla pracowników szkoły. Wszystkiego najlepszego. (zdjęcia)

notatka: A.Bajer