Start

80. rocznica powstania PPP i Szarych Szeregów

polskawalczacaCo roku 27 września poczet sztandalowy i uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wraz z wychowawcami biorą udział w miejskich obchodach rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego i Szarych Szeregów.

Pomimo deszczowej pogody, licznie zgromadzona społeczność SP8 uczciła 80. rocznicę powstania tej tajnej organizacji, uczestnicząc w kościele Mariackim we mszy św. za ojczyznę  oraz oficjalnych uroczystościach przed pomnikiem PPP.  foto || UM

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013