oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

linia kredki

KOMUNIKAT!!! Przedszkola prowadzone przez Miasto Słupsk
nie zostaną otwarte do 24 maja br.
(więcej informacji)

Start

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach 4-6

tarcza sp819 czerwca 2019r. o godz. 1030 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 w klasach 4-6. Jako pierwszy podsumował ten rok szkolny dyrektor Leszek Kazimierczyk, następnie porucznik Zbigniew Hass - prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Inspektorat w Słupsku oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców - p. Marcin Mielniczuk

 Uroczystość została rozpoczęta od wyróżnienia uczniów, którzy przez cały rok efektywnie zdobywali wiedzę i umiejętności, co zaowocowało bardzo wysoką średnią ocen oraz osiągnięciami sportowym. Trzydziestu dwoje uczniów ze średnią ocen minimum 5,357 zostało wyróżnionych stypendium dyrektora za bardzo wysokie wyniki w nauce (4c - 5 uczniów, 4d - 5 uczniów, 4f - 4 uczniów, 5a - 1 uczeń, 5b - troje uczniów, 5c - troje uczniów, 5d - dwoje uczniów, 5e - jedna uczennica, 6a - trzy uczennice, 6b - dwie uczennice, 6c - trzy uczennice) oraz dziesięcioro uczniów stypendium za wysokie osiągnięcia sportowe (6b - ośmioro uczniów, 6c - dwóch uczniów).

Następnie wręczone zostały świadectwa dla uczniów ze średnią minimum 4,75 i bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem. Otrzymali oni świadectwo z wyróżnieniem, książki oraz dyplomy.
I tak w klasie 4b tzw. świadectwo z paskiem odebrały dwie uczennice, w klasie 4c - dwanaścioro uczniów, 4d - czternaścioro uczniów, 4e - ośmioro i 4f - ośmioro uczniów.
 
W klasach piątych świadectwa z wyróżnieniem otrzymało: 5a - 8 uczniów, w klasie 5b - ośmioro uczniów, 5c - sześcioro uczniów, 5d - ośmioro i 5e - jedenaścioro uczniów. 
W klasach szóstych promocję z wyróżnieniem otrzymało: w 6a - ośmioro uczniów, 6b - również ośmioro uczniów, 6c - siedmioro uczniów. 

Ośmioro uczniów z klas 4-6 zostało nagrodzonych w konkursie "100% frekwencji" na zajęciach w roku szkolnym 2018/2019, są to Cierocka Natalia, Dubicka Julia, Jarzębska Zuzanna, Koprowska Alicja, Kryński Wiktor, Margas Piotr, Patyk Szymon, Wojciechowski Artur.

Nagrodzono również troje pływaków, którzy szczególnie wyróżnili się reprezentując naszą szkołę w licznych zawodach pływackich, a są to: Mazurek Paulina, Maksajda Kacper, Konkel Filip. Uczniowie ci otrzymali okolicznościowe statuetki oraz dyplomy.

W czasie uroczystości występował zespół Tęcza, przygotowany przez p. Karolinę Krawiec, dekoracje holu wykonała p. Anna Bajer, a całość prowadzona była przez p. Żanetę Dąbrowską, (zdjęcia)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013