oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

linia kredki

KOMUNIKAT!!! Przedszkola prowadzone przez Miasto Słupsk
nie zostaną otwarte do 24 maja br.
(więcej informacji)

Start

Bal ósmoklasisty za nami ...

taniec217 czerwca 2019r. odbył się po raz pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku bal ósmoklasistów. Uroczysta zabawa w Felix-ie rozpoczęła się od powitania uczestników przez dyrektora szkoły p. Leszka Kazimierczyka. Kolejne miłe slowa usłyszeliśmy w imieniu rodziców od p. Anny Kuligowskiej oraz w imieniu  uczniów od Zuzanny Owsiukiewicz z klasy 8d.

Nie zabrakło również przepięknie wykonanego przez uczniów poloneza, którego skomplikowane figury podziwialiśmy dzięki dużemu zaangażowaniu p. Anny Wojtas. Pozostałe kilka godzin balu poświęcone zostało na wspólną zabawę uczniów, nauczycieli i przedstawicieli rodziców. (zdjęcia - p. Jacek Cendecki)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013