rozpoczecieroku

Zajęcia profilaktyczne „Strażnik trzeźwości”

strazmiejskaW styczniu w klasach V odbyły się zajęcia z p. Agnieszką Majewską ze Straży Miejskiej w Słupsku, które dotyczyły szkodliwego wpływu alkoholu na organizm człowieka. Uczniowie mogli zapoznać się nie tylko w teorii z zagrożeniami i skutkami, jakie niesie za sobą picie alkoholu, ale również w praktyce.

Uczniowie mieli okazję pokonać slalom w autogoglach, które stwarzały możliwość zobaczenia, jak widzi, odbiera bodźce z zewnątrz człowiek mający 1,5 promila alkoholu.

straznik trzezwosci 2
straznik trzezwosci 1