Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Zajęcia profilaktyczne „Strażnik trzeźwości”

strazmiejskaW styczniu w klasach V odbyły się zajęcia z p. Agnieszką Majewską ze Straży Miejskiej w Słupsku, które dotyczyły szkodliwego wpływu alkoholu na organizm człowieka. Uczniowie mogli zapoznać się nie tylko w teorii z zagrożeniami i skutkami, jakie niesie za sobą picie alkoholu, ale również w praktyce.

Uczniowie mieli okazję pokonać slalom w autogoglach, które stwarzały możliwość zobaczenia, jak widzi, odbiera bodźce z zewnątrz człowiek mający 1,5 promila alkoholu.

straznik trzezwosci 2
straznik trzezwosci 1