wakacje2019

Start

Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem

wospW czwartek 6 września  klasa 8d oraz panie D. Sykuła i A. Minda – jako przedstawiciele SP8 - udały się do hali Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego im. Tadeusza Gwiżdża przy ul. Niedziałkowskiego w Słupsku, by spotkać się z twórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzym Owsiakiem.

Pan Owsiak opowiadał, jak zaczął się jego związek z mediami i jego programem „Róbta, co chceta”, zwracał uwagę na autentyzm, który jest według niego sposobem na sukces. Sporo czasu poświęcił także Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Szkoda jednak, że nie porozmawiał ze zgromadzonymi w hali młodymi ludźmi, dlatego wyszliśmy ze spotkania z pewnym niedosytem… (zdjęcia)

notatka: A.Minda

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013