A TO POLSKA WŁAŚNIE…

polska7 listopada 2018r. w sali szkolnej biblioteki odbył się konkurs recytatorski, z okazji 100. rocznicy odzyskanie przez Polskę niepodległości, „A to Polska właśnie…”, zorganizowany przez panie J.Chmarę, A.Sowicz i A.Mindę.

W konkursie udział wzięło 24 uczniów z klas IV – VIII SP 8, którzy recytowali wybrany wiersz związany tematycznie z naszą ojczyzną. Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-V oraz klasy VI-VIII.

Komisja przyznała laury następującym uczniom:
klasy 4-5:
I miejsce – Karina Banach z 5a,
II miejsce – Lena Kurlapska z 4e,
III miejsce – Kinga Skóra z 5e.

klasy 6-8:
I miejsce – Małgorzata Karkocka z 8d,
II miejsce – Maria Sagun z 6a,
III miejsce – Wiktoria Zapadka z 8c,
wyróżnienie – Weronika Buzarewicz z 6c.

Laureaci z klas starszych wystąpią na spotkaniu niepodległościowym żołnierzy AK 10 listopada 2018r. (zdjęcia)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom!!!

O. Minda