Ogólnopolskie zawody pływackie MEYN w Lęborku

plywanie4 listopada 2017r. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN w Lęborku. Sporą drużynę, bo aż 55 osobową stworzyli reprezentanci ze Słupska, w której byli również zwodnicy z klas sportowych SP-8 oraz zawodnicy z klubu "Skalar".

Z zawodów przywiezionych zostało aż 16 medali (5 złotych, 7 srebrnych i 4 brązowe), a z naszej szkoły zdobyli je: Kacper Maksajda kl. 5C, Filip Konkel kl. 5CAmelia Drużba kl. 7CWielkie gratulacje dla wszystkich zawodników startujących w zawodach. Ciężka praca, którą wykonujemy daje efekty w postaci poprawianych rekordów życiowych. (zdjęcia)
Trenerami naszych młodych podopiecznych są Maciej Kowalewski oraz Dariusz Grondziewski.