Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

                 
oferta sp8 przedszkole 1 oferta sp8 przedszkole 2 oferta sp8 przedszkole 3

Start

Słupska Olimpiada Młodzieży w piłkę ręczną chłopców

szsW dniu 16 grudnia 2019 r. został rozegrany turniej w piłkę ręczną chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody rozegrano w hali sportowej IV LO w Słupsku przy ul. Banacha. Reprezentacja SP8 dzięki dobrej grze zakwalifikowała się do półfinału rozgrywek, gdzie uległa SP10. W walce o brązowy medal SP 8 wygrała z SP 3.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Pańczyk Błażej kl. VII b, Szpakowski Dominik kl.VII b, Wasilewski Jakub kl. VII b, Kowieski Kajetan kl.VII c, Krefta Kacper kl. VII c, Leśko Dawid kl.VII c, Wojciechowski Franciszek kl. VIIc, Zielkowski Olaf kl. VII c, Pylyp Dmytro kl. VIII b, Pluta Jan kl. VIII c, Korf Dominiki kl. VIII d, Nowicki Filip kl. VIII d. Opiekunem był Przemysław Słapik. (zdjęcia)

Gratulacje dla wszystkich zawodników !!!

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013