Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

Start

Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dziewcząt

siatkarkaW dniach 19-20 października 2019 w Połczynie Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dziewcząt (roczniki 2009, 2008, 2007). Startowało ponad 340 osób z kilkunastu klubów sportowych i szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas V, VI, VII siatkarskich oraz dwie osoby z klasy Va i Vb.

Spośród 64 zawodniczek biorących udział w grach singlowych nasze dziewczęta uplasowały się w środku tabeli, a najlepszą z nich była Oliwia Puzdrakiewicz z Vd. W kategorii trójek najlepiej wypadł zespół w składzie: Kinga Dalecka, Alicja Koprowska, Natalia Wojciechowska z Vd. Trenerką tej grupy jest p. Beata Bąk.
W kategorii czwórek najlepiej wypadł zespół prowadzony przez p. Marka Ledemana w składzie: Maria Boniek, Karolina Koprowska, Aleksandra Korzyniewska i Antonina Kozdrowska.

Dziewczętom życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach. (zdjęcia na fb)

notatka: A. Wojtas

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013